WESPRZYJ KULTURĘ, OTRZYMASZ KSIĄŻKĘ

Stowarzyszenie Literackie im. K.K. Baczyńskiego od 1990 roku animuje rozwój kultury literackiej m.in. przez organizację corocznego konkursu poetyckiego, wydawanie debiutanckich tomów poetyckich i prozatorskich oraz organizowanie warsztatów.

Ty też możesz wesprzeć kulturę twórców literatury, przekazując darowiznę na działalność statutową organizacji. Żeby zachęcić do działania na rzecz nowej literatury i promować nasze dotychczasowe dokonania, w podziękowaniu za każdą darowiznę chcemy przekazać Ci któryś z dotychczas wydanych przez nas tomów. I to nawet ten, który nam wskażesz. Im większą hojność okażesz SLKKB, tym więcej prezentów otrzymasz.

Ponieważ wszystkie przychody z darowizn przeznaczamy na organizowanie konkursu i wydawanie książek, a sami działamy wyłącznie wolontariacko, wspólnie tworzymy samonapędzające się rozwiązanie, by dać szansę młodym twórcom, debiutantom oraz przybliżyć poezję szerokiemu gronu odbiorców.

Jak to działa?

  • zadecyduj, jaką kwotę chcesz przekazać na działalność statutową SLKKB,
  • wybierz z listy tom, który chcesz od nas dostać, albo zdaj się na nas,
  • wykonaj przelew i poinformuj nas o tym mailem: slkkb@slkkb.org.pl, podając swój adres – i jeśli masz wybrane książki, także ich tytuły,
  • wyczekuj przesyłki!

Dane przelewu: Stowarzyszenie Literackie im. K.K. Baczyńskiego, ul. Roosevelta, 17 90-056 Łódź
Bank i numer konta: Volkswagen Bank Polska S.A. 62 2130 0004 2001 0645 1645 0001
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Ile prezentów możesz dostać?

  • za 25 zł darowizny otrzymasz swój tom!
  • za każde kolejne 15 zł darowizny dostaniesz po jednym dodatkowym tomie!

Oczywiście możesz przekazać nam darowiznę bez wskazywania tytułu, który chcesz otrzymać, choć byłoby nam miło, gdybyśmy mogli podarować Ci naszą książkę.

Zgłoszenia z wytypowanymi tomami będziemy przyjmować w kolejności nadsyłania maili. Gdyby się zdarzyło, że nakład któregoś z tomów wyczerpał się zanim zdążymy zaznaczyć to na liście publikacji (np. przy licznych zamówieniach jednego dnia), poinformujemy Cię o tym mailowo, poprosimy o wybór innego tomu i dołożymy dodatkowy w ramach małej rekompensaty.